Nasze wyroby odznaczają sie dużą estetyką wykonania, trwałością i niezawodnością, co mogą potwierdzić setki zadowolonych klientów. Dzięki temu znajdujemy coraz większą grupę użytkowników w kraju jak poza jego granicami: Litwa, Białoruś, Gruzja.

 

Firma Gromet znajduje się już na rynku 30lat, rozpoczęła swoją działalność w 1982 z inicjatywy Andrzeja Grądzkiego. Na początku wszystko odbywało się w małym przydomowym warsztacie, który z czasem został rozbudowany. W pierwszej kolejności zajmowaliśmy się produkcją opryskiwaczy polowych.

 

Rozwój firmy sprawił, że mogliśmy pozwolić sobie na produkcję większej ilości maszyn, co zmusiło nas do otworzenia większego zaplecza techniczno-produkcyjnego. Zgarniacz naszej firmy, zanim został wprowadzony na rynek był testowany około 2 lat w naszym domowym zapleczu, wszystkie poprawki były nanoszone natychmiastowo, co dało nam taki rezultat, że jesteśmy w czołówce producentów hydraulicznych zgarniaczy obornika.

 

Nasze wyroby odznaczają się dużą estetyką wykonania, trwałością i niezawodnością, co mogą potwierdzić setki zadowolonych klientów. Dzięki temu znajdujemy coraz większa grupę użytkowników w kraju i za granicą. Służymy państwu doradztwem, wiedzą, a przede wszystkim spełnieniem Państwa oczekiwań.

 

Nasza firma największy nacisk kładzie na obsługę klienta, a podczas wykonania zleceń oferujemy pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Dzięki tym cechom i celom znajdującym się na pierwszym miejscu w naszej firmie, jesteśmy już doświadczoną 30 letnią firmą, która wciąż poszerza swoje horyzonty i dlatego nawiązujemy kontakt z nowymi firmami takimi jak Gea Farm Technologies, Rogal De Bore, Houl i wiele innych